Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örslösa/Söne IK

Följ

Örslösa/Söne IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Kållandsö GoIF (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Mellby IK (hemma) P15/16


      12:00
    • 11:00

      Källby IF (borta) P15/16


      13:00
    • 12:00

      Kållandsö GoIF (borta) P15/16


      14:00
    • 16:00

      Lundsbrunns IF (borta) P-13


      18:00
  • 2Sön
    • 11:00

      Vara SK Svart (hemma) P-11


      13:00
    • 13:30

      Jung/Kvänum 10 IF (hemma) F-09


      15:30
    • 14:00

      Poolspel 5mot5 borta F15/16


      17:00
    • 17:00

      FC Corner (hemma) Herr


      19:00
    • 17:00

      Vara SK Gulsvart (borta) P-09


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F15/16


      19:00
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P15/16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Levene/Skogslunds IF Röd (borta) F-11


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      IK Frisco (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) F-09


      21:00
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 6Tor
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 7Fre
    • 19:00

      Råda BK Svart (borta) P-11


      21:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (hemma) P-13


      12:00
    • 11:00

      Råda BK Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Mellby IK (borta) F-09


      13:00
    • 16:00

      Ardala GoIF (hemma) Dam


      18:00
  • 10Mån
    v.24
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F15/16


      19:00
    • 19:00

      Hällekis/Trolmen (borta) Herr


      21:00
  • 11Tis
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P15/16


      19:00
    • 18:00

      Skara FC (hemma) F-11


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Råda BK (hemma) F-09


      20:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning PF17


      19:00
  • 13Tor
    • 17:00

      FC Corner (borta) P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P15/16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Poolspel 5 mot 5, Hemma F15/16


      14:00
    • 16:00

      Tuns IK (hemma) Herr


      18:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Källby IF (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Skövde KIK Vit (borta) F-11


      12:00
    • 10:00

      Råda BK Grön (borta) P15/16


      10:45
    • 11:00

      Levene/Skogslunds (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P15/16


      11:45
    • 12:00

      Mellby IK (borta) P15/16


      12:45
    • 16:00

      Emtunga/Tråvad/Larv/Vedum (borta) Dam


      18:00
    • 19:30

      IFK Falköping FF (borta) P-09


      21:30
  • 17Mån
    v.25
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F15/16


      19:00
    • 19:00

      Kållandsö GoIF (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      IK Gauthiod (borta) F-09


      21:00
  • 18Tis
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P15/16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning PF17


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Edsvära-Norra Vånga FF (borta) Herr


      21:00
  • 20Tor
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P15/16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 17:00

      Götene IF (hemma) P-09


      19:00
  • 24Mån
    v.26
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Stenstorps IF (hemma) F-11


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P15/16


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Mellby IK (hemma) Dam


      21:00
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning PF17


      18:30
    • 19:00

      Mellby IK (borta) Herr


      21:00
  • 27Tor
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P15/16


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 28Fre
    • 19:00

      Saleby IF (9:9) (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Floby-Grolanda IF (hemma) P-09


      21:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 11:00

      Ardala GoIF (hemma) P-11


      13:00